Start

O firmie

Wyświetlacze

Reklamy

Poligrafia

Pieczątki

Sklep Online

Kontakt

Wyświetlacze dla transportu

Alternative flash content

Requirements

Wyświetlacze dla transportu

Jako polski producent urządzeń dostarczamy gotowe produkty do wielu segmentów rynku. Jednym z nich jest rynek usług transportowych. Rozwiązania, które proponujemy dzięki ukierunkowaniu ich cech mogą mieć zastosowanie w minibusach, busach, autokarach, pociągach i pozostałych środkach transportu oraz infrastrukturze.

Oferujemy urządzenia o różnej gęstości pikseli. Mogą to być zarówno tablice jednokolorowe, wielokolorowe jak i pełnokolorowe (tzw. full color) z diodami typu DIP lub SMD. Wyświetlacze te mogą być budowane również w oparciu o matryce LED. Szerokie spektrum tej grupy produktów oraz duża elastyczność w dopasowaniu np.: sposobu sterowania, wymiarów, zasilania oraz montażu uniemożliwia przedstawienie wszystkich możliwych wariantów, które nasza firma jest w stanie zaoferować, dlatego w przypadku tej grupy produktów nie podajemy konkretnych modeli urządzeń.

Tablice led można wykorzystywać np. jako tablice informacyjne czołowe, boczne lub tylne w autobusach, tramwajach czy pociągach. Mogą to być również tablice wewnątrz pojazdów. Do tej grupy urządzeń należą również tablice informacji pasażerskiej instalowane na dworcach, peronach lub przystankach służące do prezentacji dowolnych informacji tekstowych i graficznych.

Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań o tę grupę produktów.

wt001

wt002

Wyświetlacze

Pozostałe usługi